fbpx

U Prijepolju postavljene stolice, poklon FK Partizan

U Prijepolju postavljene stolice, poklon FK Partizan

Stolice koje je fudbalski klub Partizan poklonio fudbalskom klubu Polimlje montirane su na tribini stadiona u Prijepolju.

Stolice iz Humske su uspešno montirane.

"Montirano je 500 stolica i znatno doprinose komforu na Gradskom stadionu. U sklopu prošlogodišnje organizacije jubilarnih 50. MOSI stadion je temeljno renoviran, a nove stolice udvostručile su broj sedećih mesta, jer je pre njih glavna tribina imala svega 300 sedišta", rekao je danas agenciji Beta predsednik fudbalskog kluba Polimlje Sead Rovčanin.

Fudbalski klub Polimlje iz Prijepolja sa promenljivim uspehom takmiči se u Zonskoj ligi "Drina".

Fudbalski klub Partizan nedavno je zamenio stare stolice sa svog stadiona i zamenio ih novim, crno-belim.

Podeli ovu vest

22/06/2026 0 comment

Zlatibor i ovog leta postaje mesto najlepših uspomena, jer će u periodu od 18. jula do 29. avgusta 2026. godine na ovoj planini biti održan Dečiji letnji festival, manifestacija namenjena najmlađim posetiocima Zlatibora koja donosi mnoštvo zabave, kreativnosti, igre i druženja tokom letnjeg raspusta. Mala bina pored Kraljeve česme u centru ...

O Portalu

Portal koji promoviše Srbiju i njene vrednosti. Sve na jednom mestu, priča o Srbiji koju volimo, njenoj tradiciji, lepotama, ljudima i događajima.

Najnovije vesti