fbpx

Kadeti "Orlova" ubedljivo pobedili vršnjake iz Crne Gore

U drugom kolu prvog Memorijala „Miljan Miljanić" kadeti reprezentacije Srbije pobedili su vršnjake iz Crne Gore sa ubedljivim rezultatom 3:0 (1:0) i tako preuzeli lidersku poziciju na tabeli. Izabranici selektora Dejana Govedarice bili su znatno bolji od crnogorskih reprezentativaca u gotovo svim elementima igre, a da su realizovali bar polovinu stvorenih šansi za gol rezultat bi bio još ubedljiviji u korist „Orlova".

Vodeći gol postigao je Tomislav Todorović u 32. minutu i to je bilo 1:0 za Srbiju, ujedno i rezultat posle prvog dela utakmice. U nastavku je usledilo još bolje izdanje naših, pa je usledila lepa akcija posle samo tri minuta igre u drugom delu utakmice i na 2:0 povisio je Stefan Cvetković. Konačnih 3:0 bilo je posle veoma efektnog pogotka Stefana Cvetkovića u 77. minutu. Cvetković je tako sa dva lepa gola skrenuo pažnju na sebe.

U drugoj utakmici ovog kola u Staroj Pazovi Italijani i Španci su odigrali nerešeno 1:1.