Još jedna medalja: Andrea Arsović "upucala" zlato za Srbiju

Srpska reprezentativka u streljaštvu Andrea Arsović osvojila je danas zlatnu medalju na Evropskim igrama u Bakuu u disciplini vazdušna puška 10 metara.

Ona je takmičenje završila s rezultatom 207,8 pogođenih krugova.

Srebrnu medalju osvojila je Sara Hornung iz Švajcarske, koja je ostvarila rezultat od 207,7 krugova, a bronzanim odličjem okitila se Nemica Barbara Engelder sa 186 pogođenih krugova.

Ivana Maksimović je takmičenje završila na šestom mestu sa 123,1 pogođenim krugom.

Ovo je Srbiji druga zlatna, a ukupno treća medalja na Evropskim igrama u Bakuu. Ranije danas kajakašice Milica Starović i Dalma Ružičić-Benedek bile su najbolje u kategoriji K-2 na 500 metara.